Hakkımızda

 

Paşa Kokoreç ve İşkembe Salonu

        Beylerbeyi Paşa Kokoreç ve İşkembe Salonu olarak, aile salonumuz, açık hava terasımız ve geniş menü çeşitlerimizle ‘haftanın 7 günü 24 saat’ Çengelköy’de hizmetinizdeyiz. Paşa ailesi olarak sizlere her zaman lezzetli tatlar sunmanın yanında huzurlu bir aile ortamı sunmak da işletmemizin temel prensiplerindendir. Geçmişten günümüze, çeşitli mutfak kültürleriyle etkileşimde bulunan geleneksel halk mutfağımızın eşsiz lezzetleriyle siz değerli müşterilerimizi buluşturuyoruz.

        Müessesemizde köklü bir kültür olan sakatat kültürüne dair birçok sakatat çeşidini, tüm lezzet ve tazeliğiyle bir arada bulabilirsiniz. Sakatat çeşitlerimizin yanında yine doğu mutfağımızın, çeşitli baharatlar ve mevsim yeşillikleriyle hazırlanıp sunulan eşsiz kebap çeşitleriyle de siz kebap severlerin hizmetindeyiz. İşletmemizde tüm ürünlerimiz, kendi alanında yetişmiş ustalarımız tarafından itina ile hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır.

        Sizlere her zaman kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiş müessesemiz adına bize ileteceğiniz tüm eleştiri ve temennileriniz işletmemiz tarafından dikkatlice değerlendirilecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi lütfen bize iletiniz.. 

                             Afiyetle sağlıkla, Paşa Ailesi… 


Etiketler : Hakkımızda